MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13486455
nr 1348 6455
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Fåtöljer, Ett par, Ingrid,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:46:35
21/9 19:35:14
2.000 kr
21/9 19:39:08
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson